Dzień dziecka na rowerach

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka dla uczniów z klasy IV i V wychowawca Maria Portka-Nowak oraz pani Dyrektor Danuta Gajos zorganizowały rajd rowerowy.

Uczniowie zaopatrzeni w kaski, kamizelki odblaskowe, napoje i dużo dobrego humoru z wielkim animuszem wystartowali w drogę.

Słońce i przepiękne widoki towarzyszyły nam przez całą podróż. Piękne krajobrazy i super pogoda były  efektownym  tłem  dla  wielu  zdjęć.

Przejechaliśmy w sumie około 20km, odwiedzając po drodze bardzo malowniczo położone miejscowości Książ Mały – Krzeszówkę – Wały – Zaryszyn – Trzonów  oraz  Kolonię  Książ  Mały.

Po powrocie do szkoły, czekało na nas rozpalone ognisko i radośni choć trochę zmęczeni cykliści wzięli się za pieczenie chleba i kiełbasek.

Po skończonym posiłku dodatkową atrakcją dla wszystkich chętnych była jazda na elektrycznej hulajnodze.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu drewna na ognisko oraz poczęstunku dla naszych pociech.