Aktualności

Sukces naszej uczennicy w konkursie organizowanym przez KRUS

2  czerwca w siedzibie OR KRUS w Krakowie podczas imprezy plenerowej „Bezpieczny Dzień Dziecka z KRUS-em”, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom etapu regionalnego  XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci  „ Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”.

Uczennica naszej szkoły Zofia Zegan z klasy pierwszej zdobyła III miejsce.

Wręczeniu nagród towarzyszyło wiele atrakcji dla dzieci: gry i zabawy edukacyjne, warsztaty przyrodnicze, prezentacja samochodów Państwowej Straży Pożarnej, Policji oraz Inspekcji Transportu Drogowego,  malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, bańki mydlane, popcorn, wata cukrowa oraz słodki poczęstunek.

To już kolejny sukces naszych uczniów w konkursach organizowanych przez KRUS, ponieważ w ubiegłym roku laureatką III miejsca w kategorii – Konkurs dla dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie była – Nina Sęk ucz. klasy czwartej.

Serdecznie gratujemy naszym uczennicom, życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez KRUS.

Podobne artykuły

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.