Dzień Dziecka pełen atrakcji

Z okazji Dnia Dziecka w dniu 2 czerwca dzieci z grupy przedszkolnej „ Pszczółki” pod opieką  wychowawczyni Pauliny Pazdańskiej  wybrały się na wycieczkę do  miechowskiego kina.

Głównym celem i założeniem programowym wycieczki było: kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych (kino), oraz integracja dzieci i wzmocnienie więzi koleżeńskiej.

Film przygodowy pt. „Super Mario Bros” bardzo dzieciom się podobał.
Dzieci wyszły z kina bardzo rozbawione i szczęśliwe, ale to nie był koniec atrakcji.
Kolejnym punktem wycieczki było udanie się do pobliskiego parku rozrywki, w którym czekało wiele atrakcji.
 Pobyt w parku sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu.
 Na zakończenie wycieczki dzieci zjadły lody, oraz pyszne gofry z bitą śmietaną.