Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 „Nic dwa razy się nie zdarza…”

23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Wszyscy radośnie uczestniczyli we mszy św. odprawionej przez ks. Proboszcza Piotra Figarskiego, by później przejść do szkoły i uczestniczyć w uroczystej akademii.

Na wstępie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Majka Dziura, powitała Panią Dyrektor Szkoły Danutę Gajos, przybyłych gości: Burmistrza Miasta i Gminy Książ Wielki Pana Marka Szopę, proboszcza miejscowej parafii, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, oraz wszystkich uczniów.
Kolejnym punktem uroczystości było przekazanie sztandaru przez uczniów klasy ósmej, młodszym kolegom, a następnie rozdanie świadectw, nagród i listów gratulacyjnych.
Następnie absolwenci przedstawili część artystyczną, w której dziękowali za wszystkie lata spędzone w murach szkoły.

Absolwenci 2022/2023

1. Krzysztof Bazanek