Biała Szkoła – lista rzeczy

Uczniowie naszej szkoły mają możliwość wyjazdu na Białą Szkołę do Wisły w terminie 20- 24 luty 2023r.

Co należy zabrać na „ Białą Szkołę”

1. Mały plecak do busa i osobno bagaż główny.
  2. Do busa  2-3 małe kanapki na drogę, małą wodę , coś słodkiego.
  3. Tabletki na podróż – jeśli ktoś potrzebuje / oraz woreczki foliowe na podróż oraz na pakowanie kanapek  na spacery, / lub na brudne rzeczy: np. bielizna, skarpety.
  4. Buty zimowe, jak nie przemakają to jedne/ jeśli przemakają to dwoje- mogą być stare drugie .
  5. Buty sportowe ( mogą być adidasy, trampki do chodzenia po pensjonacie i do zajęć  na świetlicy), klapki.
  6. Spodnie- jeżeli ktoś ma spodnie nieprzemakalne, narciarskie to je zabiera, a jeśli nie ma to ( 2 pary  dżinsów, dresy, ciepłe getry ).
  7. Bluzy ciepłe 2 szt. cieńsze 2 szt. podkoszulki bawełniane 4 szt.
  8. Czapka, szalik( lub komin), rękawiczki 2 pary,
  9. Skarpety ciepłe długie 2 pary, codzienne 4 pary, rajstopy lub getry termiczne- jeżeli nie ma spodni narciarskich, jeśli są – to niekoniecznie.
  10. Coś ciepłego do spania,
  11. Ręczniki 2 szt. bielizna osobista- tyle ile dni,  przybory toaletowe( grzebień, gumki do włosów, mydło, tłusty krem na twarz od mrozu, pomadka na usta, dezodorant).
  12. Chusteczki higieniczne 4 paczki, środki higieniczne dziewczęta.
  13. Leki- coś przeciw gorączce, na ból gardła do ssania, saszetki przeciw przeziębieniu, coś na ból- jeśli ktoś bierze w razie potrzeby np. dziewczęta.
  14. Zeszyt – brudnopis, długopis, małą grę planszową.
  15. Pomysły na fajne zabawy grupowe, ciekawe konkursy – na ocenę.
  16. Pieniążki kieszonkowe ok. 100 zł. ( np. na wodę do picia ),
  17. Można zabrać  coś słodkiego – nie za dużo- kilka batoników, cukierki, paluszki,  ciastka do pensjonatu. Unikać produktów bardzo kruszących się.