Aktualności

Wycieczkowy Dzień Dziecka

01 czerwca uczniowie klas 0-I z okazji Dnia Dziecka udali się na wycieczkę do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rzędowicach. Uczniowie kl. 0 zaprezentowali kilka tańców dla podopiecznych warsztatów oraz pracowników placówki. Następnie dzieci miały zorganizowane warsztaty plastyczne- malowanie na kartonach, ozdabianie drewnianych serduszek techniką decupage. Po pracy przyszedł czas na pyszny poczęstunek- kiełbaski, sałatki, ciasta napoje. Kolejną atrakcją było puszczanie olbrzymich baniek mydlanych. Na zakończenie każde dziecko otrzymało drobny upominek- okulary wykonane z drewna w pracowni stolarskiej.

Dzieci wraz z wychowawczyniami bardzo serdecznie dziękują pani kierownik Agnieszce Mikołajczyk oraz pracownikom za miło spędzony czas.

Natomiast 02 czerwca również z okazji Dnia Dziecka uczniowie udali się do Centrali Nasiennej w Książu Wielkim. Dzieci zapoznały się z działalnością centrali.

Dzieci wraz z wychowawczyniami serdecznie dziękują Dyrekcji Centrali Nasiennej w Kielcach oraz panu Mariuszowi Kaźmierczykowi kierownikowi Punktu Centrali w Książu Wielkim za ufundowanie upominków dla dzieci oraz za zorganizowanie  słodkiego poczęstunku.

Podobne artykuły

Skomentuj