Dzień Dziecka

1 czerwca od rana w Punkcie Przedszkolnym w Książu Małym słychać było muzykę i śmiech dzieci. Dziś Międzynarodowy Dzień Dziecka więc na dzieci czekało wiele atrakcji.

W sali ruchowej dzieci bawiły się z chustą animacyjną, były tańce przy muzyce,  zabawy z balonami, przeciąganie liny, bieg z jajkiem i tacką. Dzieci szukały po głosie swoich kolegów oraz przyklejali piegi na czas. Korzystając ze słonecznej pogody nie mogło też zabraknąć zabawy z bańkami.

Bardzo miłą niespodzianką było przygotowanie przez rodziców wspaniałej  uczty. Największym powodzeniem cieszyły się gofry w różnych wariantach  oraz  soki i przekąski.

Przedszkolaki i nauczycielki pragną podziękować rodzicom za słodkie przyjęcie oraz upominki przygotowane z okazji Dnia Dziecka.