Święto Kobiet w Książu Małym

8 marca z okazji Święta Kobiet  w Szkole Podstawowej w Książu Małym pachniało kwiatami, czekoladą i  gościł   uśmiech na twarzy  każdej kobiety.

Chłopcy na tę okazję przygotowali występ, dedykując dla  Pań wiersze i piosenki. Nie zabrakło scen teatralnych, w których wystąpili  Adam i Ewa z raju.

Samorząd Uczniowski pamiętał o życzeniach i kwiatach dla wszystkich Pań, a także  chłopcy  z każdej klasy obdarowali  słodyczami i kwiatami nie tylko Panie, ale też  swoje  koleżankach – młodziutkie  kobietki.

Rada Rodziców z tej okazji oprócz pięknych kwiatów  – zaserwowała pyszne ciasto domowej roboty.

Ten dzień wszystkim minął w miłej i serdecznej  atmosferze.