Wyjazdowe walentynki

Z okazji walentynek uczniowie kl. I-II wraz z wychowawczyniami Agatą Zegan i Anną Wojas odwiedzili Warsztaty Terapii Zajęciowej w Rzędowicach.

Bardzo miłe spotkanie rozpoczęło się od dekorowania lukrem i cukrowymi posypkami piernikowych serduszek, które zostały zaraz spałaszowane przez dzieci.

Uczniowie mieli okazję wcielić się w rolę jurorów podczas koncertu walentynkowego przygotowanego przez podopiecznych warsztatów i ich wychowawców.

Po części artystycznej odbyła się poczta walentynkowa. Uczniowie wręczyli wszystkim podopiecznym, wychowawcom oraz pracownikom WTZ własnoręcznie zrobione kartki walentynkowe oraz „ małe, słodkie co nie co”.

Do wykonania kartek walentynkowych włączyli się również uczniowie kl. IV-V pod opieką p. Edytą Ratuch za co bardzo dziękujemy.

Na zakończenie bardzo miłego spotkania dzieci otrzymały walentynkowe misie wykonane przez pracowników WTZ oraz

odbył się pyszny poczęstunek, tańce oraz sesja zdjęciowa z walentynkową fotobudką.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani kierownik Agnieszce Mikołajczyk za zaproszenie oraz wszystkim pracownikom za tak mile spędzony czas.