Rok szkolny 2018/2019

Piknik Rodzinny 2019

W słoneczną niedzielę 2 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Książu Małym odbył się Piknik Rodzinny. W organizację imprezy plenerowej zaangażowana była cała społeczność szkolna, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie, rodzice oraz przedstawiciele OSP i KGW w Książu Małym.

Impreza ta odbywa się cyklicznie już od wielu lat i jest połączeniem Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca.

Uczniowie pod okiem nauczycieli przygotowali programy taneczne i artystyczne, które zaprezentowali na szkolnej scenie przed szerszą publicznością.

Najmłodsi artyści zaprezentowali: muzyczny koncert życzeń, wiersze, skecze i piosenki. Swój dorobek artystyczny przedstawiła grupa teatralna z kl. IV-VI, którzy włączali widownię do wspólnej zabawy i konkursów.

Nowością był taneczny pokaz umiejętności i synchronizacji ruchu trzech grup tanecznych, które zaprezentowały układy tańca współczesnego.

Zebrani goście ze wzruszeniem wpatrzeni byli w swoje roztańczone i rozśpiewane pociechy. Dużo radości i wiele emocji wzbudziła zabawa z bańkami mydlanymi.

Odbyły się również zajęcia plastyczne na których rodzice wraz ze swoimi dziećmi z wielkim zaangażowaniem wykonywali witraże z barwionej soli oraz wyklejali obrazki z kolorowego popcornu. Dobrej zabawy było bez liku.

Podobne artykuły

Skomentuj