Rok szkolny 2018/2019

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 12 października 2018 r. odbyła się w szkole uroczysta akademia. Młodzież szkolna pod kierunkiem Małgorzaty Banaszek przygotowała dla nauczycieli i pracowników szkoły część artystyczną, w której uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz przedstawiali pełne humoru skecze uczniowskie.

Przedstawiciele uczniów uczestniczących w „Zielonej szkole” wraz z rodzicami jeszcze raz dziękowali opiekunom za zorganizowanie tak wspaniałego wyjazdu, wręczając jako dowód wdzięczności bukiety kwiatów.

Rada Rodziców również pamiętała o tym dniu, przedstawiciele zarządu p. Magdalena Michta i Barbara Nowak złożyły piękne życzenia i kwiaty nauczycielom oraz pracownikom szkoły, przygotowały też słodki poczęstunek, za co serdecznie im dziękujemy.

Dyrektor Danuta Gajos podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę i trud włożony w naukę i wychowanie, za okazywane serce dzieciom i młodzieży.

Na zakończenie dedykowała wszystkim cytat Jana Pawła II.

Nie lękajcie się szukać prawdy o sobie i otaczającym was świecie; prawdziwie wielki jest ten człowiek, który pragnie się czegoś nauczyć.”

Podobne artykuły

Skomentuj