Aktualności

„Lato, lato, lato czeka…”

21 czerwca 2024r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Akademię z tej okazji  przygotowali uczniowie z klasy VI i VII pod przewodnictwem wychowawczyń p. Bożeny Janus i p. Małgorzaty Banaszek. Uczniowie otrzymali świadectwa, dyplomy i wyróżnienia z rąk Pani Dyrektor, która również życzyła wszystkim dobrego i aktywnego spędzenia wakacyjnego czasu. Również Przewodnicząca Rady Rodziców, dziękowała wszystkim nauczycielom za miniony rok szkolny, życząc pedagogom, pracownikom szkoły i uczniom wesołych wakacji.

              Zakończenie roku szkolnego w szkole podstawowej zawsze jest wyjątkowym momentem, pełnym emocji, radości i refleksji. To czas, kiedy uczniowie żegnają swoich nauczycieli i kolegów, zamykają kolejny etap nauki i czekają na zasłużone wakacje.
         Jednak tegoroczne zakończenie roku było jeszcze bardziej wyjątkowe, połączone z pożegnaniem pani Anny Wojas, która odchodzi na emeryturę. Pani dyrektor pożegnała nauczycielkę, dziękując jej za ponad 40- letnią pracę w szkole. Po słowach wzruszeń i wspomnień wszyscy udali się na zasłużony czas odpoczynku.

Podobne artykuły

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.