Niech żyje bal !!! zabawa karnawałowa w Książu Małym

Tradycyjnie każdego roku  w Szkole Podstawowej w Książu Małym odbywa się  zabawa karnawałowa.
 Toteż w tym roku, 2 lutego z tej okazji dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń.

Sala pięknie udekorowana  zamieniła się w prawdziwą salę balową. Kolorowe balony, łańcuchy i błyszczące ozdoby zachęcały do uczniów do wspólnej zabawy.

W szkole zaroiło się od przebierańców: piratów, rycerzy, kowbojów, policjantów, czy Spidermanów.
Były także wróżki, księżniczki, różne stwory i dziwadła…Nie sposób wymienić wszystkich.

Uczestnicy  bawili się znakomicie, humor wszystkim dopisywał.   Młodsi uczniowie bawili się wspólnie z uczniami klas starszych. Były korowody, kółeczka i tańce w parach, było też wiele zabaw i konkursów( tj.: taniec z miotłą, milionerzy,  zoo, kareta, gorące krzesła, taniec na gazecie…). Nie zabrakło ulubionych tańców integracyjnych tj. belgijki, Macareny, Timbera, czy kowbojki.
Rodzice zadbali, aby zmęczeni tańcem i zabawami uczniowie mieli słodki poczęstunek i soczki.
Na koniec zabawy  robiono zdjęcia pamiątkowe na przygotowanej ściance.