Kolorowy tydzień

Od 20  do 24 marca Samorząd Uczniowski pod opieką p. Moniki Wojtyry zorganizował kolorowy tydzień. Cała społeczność uczniowska włączyła się w tą zabawę, która przy okazji zwróciła uwagę wszystkich na ważne dni, które przypadały w tym tygodniu.
Poniedziałek był dniem na czarno- Międzynarodowy Dzień Wróbla, za to we wtorek był Pierwszy Dzień Wiosny, wtedy wszyscy ubrali się na zielono- Światowy Dzień Lasu, ale również założyli dwie różne skarpetki, bo w ten dzień przypada również Światowy Dzień wsparcia osób z zespołem Downa. Środa była dniem na niebiesko- Dzień Wody. Uczniowie przypominali wszystkim o racjonalnym wykorzystaniu wody w szkole i w domu. Czwartek to dzień na różowo i czerwono- każdy wybierał kolor w jakim chce się pokazać w szkole. Tydzień został zakończony kolorem białym- w Europejski Dzień Lodów Rzemieślniczych.
Oto fotorelacja z kolorowego tygodnia.