Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,

Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”


          Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego przedszkolaki, chcąc podziękować Dziadziusiom za opiekę, miłość, dobro zaprosiły ich do szkoły.

Wszyscy od samego rana z niecierpliwością wyczekiwali zaproszonych gości. Licznie przybyli: Babcie
i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi.

Przedszkolaki z punktu przedszkolnego pracujące pod kierunkiem p. Pauliny Pazdańskiej i p. Edyty Ratuch zaprezentowały wiersze i piosenki tematycznie związane z Dniem Babci i Dziadka. Dzieci z ,,zerówki” z  wychowawczynią p. Urszulą Wierzbą przygotowały przedstawienie, pt. ,,Powróćmy jak za dawnych lat”, koncert życzeń i tańce do muzyki poważnej.

Po występach przedszkolaki zaprosiły gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To była wyjątkowa uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnuczętami.

Podobne artykuły

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.