Aktualności

Dzień Chłopaka pełen niespodzianek

„Chłopak to stworzenie takie, co to bywa różnorakie!

Są weseli i szaleni, nie brakuje wśród nich leni.

Czasem bardzo są poważni, często silni i odważni.

Wciąż nastroje swe zmieniają, plany różne obmyślają.

Ale mimo wszystkich wad, nudny bez nich byłby świat.

Więc dnia tego dziękujemy, że wśród stworzeń tych żyjemy!”

Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. W naszej szkole świętowanie Dnia Chłopaka na stale wpisało się w kalendarz imprez szkolnych. Dziewczyny składają w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom z klasy oraz przygotowują słodkie upominki.
           W tym dniu w klasie I dziewczynki oprócz tradycyjnych życzeń wręczyły kolegom prezenty w postaci super szybkich samochodzików, świecących bransoletek i magnesików super chłopaka. Dla osłodzenia święta zarówno chłopcy jak  i dziewczynki zostali obdarowani batonikami, lizakami i cukierkami, które ufundowali rodzice. Nie zabrakło również waty cukrowej. A jacy są nasi chłopcy? Wiadomo, że czasem z nich niezłe urwisy. Lubią piłkę nożną, samochody, gry komputerowe i super bohaterów.  Marzą żeby zostać policjantami, strażakami, czy mechanikami! Czasem się wygłupiają i zaczepiają dziewczyny, ale mimo to ich lubimy! Obchody „DNIA CHŁOPAKA” minęły w sympatycznej i miłej atmosferze.

    Niespodzianką w tym roku  była organizacja  przez dziewczynki pod opieką p. M. Banaszek i p. B. Janus  ogniska, gdzie uczniowie klas IV – VI upiekli kiełbaski, a następnie wszyscy udali się na szkolną dyskotekę. W rytm znanych przebojów wszyscy bawili się wyśmienicie. Dużą popularnością cieszyły się wspólne zabawy, a w szczególności wspólna belgijka.

    Wszystkim chłopakom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!

Podobne artykuły

Skomentuj