Żegnaj szkoło!

W piątek odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, a następnie na sali gimnastycznej przyszło nam pożegnać klasę ósmą i rozpocząć upragnione wakacje. Pani Dyrektor, Danuta Gajos w swoim przemówieniu zwróciła się do absolwentów z prośbą by nie zapominali o swojej szkole, ale też odważnie wkroczyli na nową drogę i dążyli do osiągnięcia sukcesów na miarę swoich możliwości, by spełniali marzenia i sięgali gwiazd. Uczniowie klasy ósmej przekazali sztandar szkoły klasie siódmej, a następnie zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem.
Klasa ósma przedstawiła program artystyczny przygotowany pod okiem wychowawcy Agnieszki Janus. Padło wiele ciepłych słów pożegnania, każdy nauczyciel dostał order, wybrzmiały piosenki pożegnalne.
W oczach absolwentów pojawiły się łzy wzruszenia, gdy klasa siódma wręczała im drobne upominki
i wyświetliła prezentację przedstawiającą lata szkolne spędzone razem.

Następnie pożegnaliśmy panią woźną, Jadwigę Gancarczyk, która przez 28 lat czuwała nad porządkiem
w naszej szkole, a teraz udała się na zasłużoną emeryturę.
Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się do klas, by pożegnać się z wychowawcami.

Uczniów wyróżnionych można zobaczyć w zakładce Osiągnięcia/Nauka.
Wakacje możemy uznać za rozpoczęte!