Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr!

Samorząd Uczniowski pod okiem opiekuna Moniki Wojtyry na pierwszy dzień wiosny zorganizował dla uczniów  „ Wiosenny pokaz mody”, w którym uczestniczyła cała społeczność szkolna. Na apelu zebrali się  wszyscy, aby podziwiać piękne wiosenne kolorowe stroje. Rozpoczęto tańcem w rytm piosenki Skaldów „Wiosna- wszystko kwitnie wkoło!” Następnie przedstawiciele każdej klasy prezentowali wiosenne propozycje modowe. Były piękne kolorowe kapelusze przystrojone wiosennymi kwiatami, kwieciste sukienki, peruki, okulary i dużo śmiechu i radości. Następnie każdy model i modelka byli oklaskiwani przez zgromadzoną publiczność. Wybrano w ten sposób Miss i Mistera Wiosny w kategorii klas 0-III oraz IV- VIII. Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami. Również każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom wręczany przez panią dyrektor Danutę Gajos.