Andrzejki

25 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa w naszej szkole. Jako pierwsi bawili się najmłodsi. Tańczyli w rytm ulubionych piosenek, wykonywali zadania i brali udział w zabawach integracyjnych, robili zdjęcia w mini foto-budce.
Później przyszła kolej na młodzież. Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Moniki Wojtyry, przygotował  cały zestaw zabaw i zadań do wykonania, tak aby każdy wziął udział dobrze się bawiąc. Była zabawa w gorące krzesła, drzewko szczęścia, kareta, taniec na gazecie, wszystkich porwały gorące rytmy tańca belgijskiego. Sala została udekorowana pięknymi balonami, girlandami- wszyscy dobrze się bawili i już czekają na kolejną tak wspaniałą zabawę!