Dzień Dziecka w  Szkole Podstawowej w Książu Małym był bardzo radosny.

Dzieci czerpały radość ze wspólnego spotkania się z koleżankami i kolegami  w szkole oraz z przygotowanych przez wychowawców atrakcji .

Odbyło się wiele wycieczek po okolicy, konkursów, zabaw i  gier sportowych na placu szkolnym.

Nie zabrakło także dla dzieci słodyczy, upominków oraz kiełbasek z grilla.

Klasa czwarta podczas  pieszej wycieczki  krajoznawczej  zawędrowała do Kuby – kolegi z klasy. Jego rodzice bardzo serdecznie ugościli dzieciaków i panie opiekujące się grupą,  rozpalili  dla nich ognisko  i upiekli kiełbaski.

Dzień Dziecka w szkole dla wszystkich dzieci był bardzo radosny, wszystkim uczniom wychowawcy wraz z nauczycielami zapewnili różnorakie atrakcje. Rada Rodziców ufundowała dzieciom słodycze i soczki.

Wycieczki po najbliższej okolicy klas 4- 8

195502591_922713398275383_6569011427691775878_n (1)