Uwaga ogłaszamy konkurs wielkanocny!!!

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNO – TECHNICZNEGO

NA STROIK WIELKANOCNY LUB OZDOBĘ

1. Cele:

• propagowanie tradycji związanej z tematyką świąt Wielkanocnych oraz zaangażowanie całej rodziny w podtrzymywanie tradycji
  • rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej i kształtowanie kreatywności

Należy wykonać stroik wielkanocny (ozdobę) z wykorzystaniem  różnorodnych materiałów (przyrodniczych, roślinnych, drewna, tworzywa sztucznych, bibuły, papier itp.)

2. Uczestnicy: uczniowie klas 4- 8

3. Organizator: E. Ratuch i M. Wojtyra

4. Kryteria oceny:

• kreatywność i oryginalność
  • estetyka i staranność wykonania
  • nawiązanie do tematyki świąt
  • wkład pracy i walory plastyczne (kolorystyka, kompozycja, dobór materiałów, dodatki)

(ręcznie wykonane elementy typu kurczaki, baranki, kwiaty itp. będą dodatkowo punktowane)

5. Zdjęcia prac należy nadsyłać do 25 marca (czwartek) na adres e-mail  edyta2402@ interia.pl do  godziny 17-ej. Pod zdjęciem pracy należy zamieścić imię i nazwisko oraz klasę. Prosimy o  wyraźne wykonanie zdjęć, na jednolitym tle.

W temacie maila należy zamieścić KONKURS – STROIK WIELKANOCNY

6. Wszyscy uczestnicy otrzymają ocenę z zachowania. Natomiast zdjęcia prac zostaną zamieszczone na internetowej stronie szkoły oraz w gazecie lokalnej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!!