Powitanie wiosny przez najmłodszych uczniów

Wiosna to najpiękniejsza i długo wyczekiwana pora roku, dlatego jej pierwszy dzień jest zawsze bardzo radosny.  W tym „szczególnym” roku uczniowie już 19 marca zorganizowali wyjątkową imprezę –,,pożegnania zimy- powitania wiosny”.

Ogromne emocje wzbudziły już same przygotowania. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonały samodzielnie kukły – Marzanny.

Niektórzy w tym dniu przyszli do szkoły specjalnie przebrani. Była pani Wiosna, Spiderman, Piratka , Klown.

Kiedy wszystko było już gotowe, kolorowy i głośny korowód  uczniów tradycyjnie przemaszerował nad pobliski staw, gdzie przy śpiewie i radosnych okrzykach spalono kukły.

Po powrocie do szkoły były wspólne gry i zabawy na Sali gimnastycznej przy dźwiękach muzyki. To był bardzo wesoły dzień dla dzieci, który na pewno będzie mile wspominany.