Spotkanie z Policją

30 września 2024 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Panią Policjantką Lidią Kyzioł. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi z punktu przedszkolnego, zerówki i klas I-III zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu, szkole i domu. Pani policjant, w formie praktycznej, przypomniała podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi,  zwierzętami oraz jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych. Dzieci z wielką uwagą wysłuchały wszystkich zasad, ale również brały czynny udział w zajęciach.