Półkolonia – informacje

Informacja dla rodziców i uczestników półkolonii w Książu Małym

1. Uczestnicy półkolonii są dowożeni do Szkoły w Książu Małym na godzinę 9.00 i odbierani o 15.00
  2. W przypadku  dłuższego wyjazdu na wycieczkę,  powrót może być po 15.00, wtedy opiekunowie będą informować rodziców sms o której godzinie odbędzie się odbiór dzieci.
  • Uczestnicy ubierają się na sportowo, wygodnie, ( spodnie do kolan, buty sprawdzone, skarpetki, nakrycie głowy ( czapka- kapelusz), bluza z długim rękawem.
  • Woda do picia, coś na przekąskę np. baton, paluszki…
  • Uczestnicy mogą mieć przy sobie drobne pieniążki na lody, napój bądź frytki, około 30 zł.
  • Rodzic  rano zgłasza sms do opiekuna nieobecność swojego dziecka w danym dniu.
  • W dniu wyjazdu na basen zabieramy  strój kąpielowy, ręcznik, grzebień.
  • Nie ma konieczności  zabierać ze sobą telefon na półkolonie. Opiekunowie są w stałym kontakcie z rodzicami, zdjęcia robią opiekunowie i udostępniają rodzicom.   Za zagubione lub zniszczone rzeczy lub  telefon  opiekunowie nie odpowiadają.
  • Odbieranie dzieci odbywa się osobiście od opiekuna grupy,  lub po pisemnym oświadczeniu osób, które będą zabierać swoje dziecko i kolegą.