WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z utęsknieniem czekają zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów.

W naszej szkole przed Wielkanocą również nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Z tej okazji w klasach 2 i 3 zapanował przedświąteczny klimat.

14 marca sala lekcyjna zamieniła się w pracownię plastyczną pełną małych i dużych Artystów.

Celem tego spotkania było poznawania tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz zacieśnianie więzi emocjonalnych między dziećmi i rodzicami.

Podczas warsztatów uczniowie wraz rodzicami, wykonali piękne wielkanocne dekoracje. Dzieci ozdabiały styropianowe jaja, robiły wielkanocne stroiki.

Spotkanie dało możliwość współpracy i współdziałania rodziców i dzieci oraz stworzyło warunki do rozwijania twórczości i wyobraźni.

Rodzinne spotkanie było niezwykle radosne i przeniosło wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wspólna zabawa i praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Wychowawczynie  Agata Zegan i Anna Wojas dziękują Rodzicom za obecność, przyniesione materiały plastyczne, za  zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły i dzieci oraz wspólnie spędzony czas.