Wycieczka do Kazimierskiego Ośrodka Kultury

8 lutego 2024r.  grupa 31 uczniów z klas I – III i 15 przedszkolaków z oddziału przedszkolnego pod opieką wychowawczyń p Urszuli Wierzby, p. Agaty Zegan, p. Anny Wojas i p. Małgorzaty Sojki udała się do Kazimierzy Wielkiej. W Kazimierskim Ośrodku Kultury dzieci uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt. ,,Doktor i jego zwierzęta”, wystawianego przez aktorów Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem śledzili losy doktora i jego przyjaciół. Podziwiali grę aktorską, piękną scenografię i barwne stroje aktorów. W drodze powrotnej do szkoły z wielkim ożywieniem i przejęciem rozmawiali na temat przygód bohaterów przedstawienia. Dzielili się wrażeniami po spektaklu.