Wielkanocne spotkanie

Przygotowując się do owocnego przeżycia Świąt Wielkanocnych, uczniowie kółka teatralnego pod kierunkiem pań:  Bożeny Janus i Beaty Krochmal przygotowali  wielkanocne przedstawienie.

Bogata treść przedstawienia  ukazująca radość i nadzieję chrześcijańską płynącą z faktu zmartwychwstania Chrystusa, stroje i dekoracja  wprowadziły  nas w świąteczny nastrój.

Samorząd Uczniowski złożył świąteczne  życzenia  gronu pedagogicznemu, pracownikom oraz  całej społeczności szkolnej, a na zakończenie uroczystego spotkania uczeń kl. VII Krzysztof Bazanek  wyrecytował wiersz pt. „ Wielkanocny pacierz” Jana  Twardowskiego.