Konkurs Wielkanocny- rozstrzygnięty!!!

Jak co roku w Szkole Podstawowej w Książu Małym zorganizowano konkurs na ozdobę wielkanocną, w tym roku był to stroik wielkanocny. Do komisji wpłynęło 15 prac od uczniów klas 4-8. Wybór zwycięzcy okazał się niesamowicie trudnym zadaniem. Bowiem połączenie tradycyjnych metod z nowoczesnymi sposobami wykonywania ozdób wielkanocnych przerodził się w kunsztowne dzieła plastyczne. W pracach dominowała różnorodność technik plastycznych i technicznych, bogactwo form i kompozycji, niesamowity koloryt i umiejętne wykorzystanie materiałów. Widać duże zaangażowanie w  wykonanie prac oraz pomysłowość. To był jeden z trudniejszych wyborów, cieszy jednak fakt, że pomimo zdalnego nauczania uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie a wykonane prace będą wspaniałą ozdobą na wielkanocnym stole.

A oto wyniki konkursu:

KLASA IV

Wyróżnienie:

Za ciekawą kompozycję oraz kultywowanie tradycji.

1.Victoria Machnik

2.Bartek Zieliński

Laureaci konkursu:

Oryginalność i pomysłowość, ciekawa kompozycja oraz dobór materiałów, połączenie tradycyjnych form z nowymi technikami plastycznymi.

1.Nikola Górka I miejsce

2.Wiktor Gajos I miejsce

Wkład pracy, dobór materiałów i kultywowanie tradycji.

1.Julia Gębka II miejsce

2.Majka Dziura II miejsce

Dobór materiałów i kultywowanie tradycji

1.Jakub Szwaczka III miejsce

2. Weronika Majewska III miejsce

KLASA VI -VII

Wyróżnienie:

Ciekawa kompozycja, wykorzystanie materiałów oraz kultywowanie tradycji:

1.Julia Milewska

2. Kacper Sęk

Laureaci konkursu:

Oryginalność, połączenie tradycji z współczesnymi technikami plastycznymi oraz  bogactwo materiałów:

1.Dawid Górka I miejsce

2.Magdalena Michta I miejsce

2.Zuzanna Zegan II miejsce

3. Agnieszka Błaś III miejsce

3.Oliwia Błaszkiewicz III miejsce

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy wesołych świąt Wielkanocnych!!!