BohaterON

Październik w naszej szkole upłynął pod hasłem „BohaterOn w twojej szkole”. Podczas zajęć uczniowie i nauczyciele wykazali się ogromnym zaangażowaniem w akcję, promując postawy patriotyczne oraz świadomość historyczną. Uczniowie poznali historię Powstania Warszawskiego i jego bohaterów. Poprzez stronę internetową mogli sami wybrać uczestnika powstania, do którego skierowali słowa podziękowania oraz wyrazić podziw i szacunek osobom broniącym naszą Ojczyznę. Uczniowie klas starszych wykonali kartki i pisali listy, natomiast młodsi laurki i pocztówki.
W rocznicę zakończenia powstania uczniowie na miejscowym cmentarzu mogli zapalić znicze i minutą ciszy upamiętnić tych wszystkich, którzy oddali życie za wolną Polskę.