Dzień Dziecka w Książu Małym

W poniedziałek 3 czerwca społeczność Szkoły Podstawowej w Książu Małym świętowała Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Uczniowie klas I-VII udali się na wycieczkę do Jędrzejowa, gdzie zwiedzili Muzeum Zegarów im. Przypkowskich oraz obejrzeli animowaną komedię „ Garfield” w Jędrzejowskim Centrum Kultury.

Posileni posiłkiem w restauracji McDonald pełni wrażeń wrócili do Książa Małego, gdzie odbyła się plenerowa dyskoteka. Niestety zabawę na boisku szkolnym przerwał deszcz, więc zabawa przeniosła się na szkolny korytarz. Tańce i wspólne zabawy  wywołały wiele uśmiechów i radości.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i nasze wspólne świętowanie też dobiegło końca a na kolejny Dzień Dziecka musimy poczekać rok.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego dziękuję wszystkim za dzisiejszą wspólną zabawę i z okazji Dnia Dziecka życzy wszystkiego najlepszego dzieciom dużym i małym.