Sukces uczniów w konkursie „Ziemia Miechowska w walce o wolność”

W środę 16 października uczniowie klasy ósmej, Justyna Bożek, Julia Gębka i Wiktor Gajos, wzięli udział
w  XI edycji konkursu wiedzy historycznej „Ziemia Miechowska w walce o wolność”. Konkurs odbył się
w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II pod honorowym Patronatem Starosty Miechowskiego.
Po napisaniu 30 minutowego testu wiedzy, składającego się z pytań zamkniętych i otwartych, odbyła się część artystyczna poświęcona walce o niepodległość na ziemi miechowskiej. Po występie artystycznym, starosta Powiatu Miechowskiego pan Krzysztof Świerczek wręczył nagrody laureatom.
W kategorii szkół podstawowych II miejsce zdobył Wiktor Gajos, a wyróżnienie zdobyły Justyna Bożek
i Julia Gębka. Uczniowie przygotowywali się pod okiem nauczyciela historii Moniki Wojtyry.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom sukcesów!